Kære beboere

Du er altid velkommen til at kontakte Martin og Ken på telefon og mail. Login for at se kontaktoplysninger.

Ekstraordinær generalforsamling den 16/5 2018

Indkaldelse er sendt til jer, efter gældende vedtægter. Mvh. Martin Wagner, driftsleder.

Husk på ekstraordinær generalforsamling den 16/5 kl 1800.

I Børnehuset Bullerby’s hal Ejboparken 6 Roskilde.

Bestyrelse opfordre kraftigt at så mange som muligt møder op eller sender

fuldmagt til LEA eller Ejendomskontor ,så vi får den mest retvisende resultat .

Mvh bestyrelse .

 

Klik her og læs om altanprojekt I Ejboparken

Læs mere om E/F Ejboparken

Kontakt

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen nedenfor bør ikke bruges til henvendelser af hastende karakter - der kan gå op til en måned inden bestyrelsen er samlet og kan svare.

Det bedste er at sende til hele bestyrelsen på bestyrelsen@ejboparken.dk. Se i øvrigt også siden Ejendomskontoret og find med det samme oversigt over adresser og telefonnumre.

Felter med * skal udfyldes.

Brian Albertsen
Formand

brian@ejboparken.dk

Ole Borg Hansen
Næstformand

ole@ejboparken.dk

Joy Michelle Pedersen
Bestyrelsesmedlem

joy@ejboparken.dk

Søren Petersen
Bestyrelsesmedlem

soren@ejboparken.dk

Paw Nielsen
Bestyrelsesmedlem

paw@ejboparken.dk

Janne Svensson
1. suppleant

janne@ejboparken.dk